Yhteystiedot

RUY ry:n puheenjohtaja
kommodori (evp) Auvo Viita-aho
auvovii(at)gmail.com
040 5066917

RUY ry:n sihteeri
komentaja (evp) Jarmo Valtimo
jarmo.valtimo(at)rannikonpuolustaja.fi

Hallitus pyritään valitsemaan maantieteellisesti edustavasti. Tällä hetkellä hallituksen kokoonpano on:

Puheenjohtaja, kommodori (evp) Auvo Viita-aho <auvovii(at)gmail.com>,
Varapuheenjohtaja komentaja (evp) Petri Parviainen <petri_parviainen(at)hotmail.com>, <petri.parviainen(at)mpk.fi>,
Sihteeri, komentaja (evp) Jarmo Valtimo <jarmo.valtimo(at)rannikonpuolustaja.fi>,

MERIVE, komentaja Antti Rainio <Antti.Rainio(at)mil.fi>,
MERISK, komentaja Juha Torkkeli  <Juha.Torkkeli(at)mil.fi>,
RPR, yliluutnantti Jussi Ahokas <jauhokas(at)hotmail.com>,
RPR, komentaja Petri Pääkkonen <petri.paakkonen(at)mil.fi>,
RPR, luutnantti Jaakko Vilander <vilander.jj(at)gmail.com>
PVTUTKL, komentaja Kari Salin <kari_salin(at)hotmail.com>, <kari.salin(at)mil.fi>,
UUDPR, yliluutnantti Otto Seeck <otto.seeck(at)gmail.com>,
UUDPR, luutnantti Jani Jokinen <jani.j.jokinen(at)mil.fi>,
EVP-jäsenet
, komentaja (evp) Ove Enqvist <enqvist(at)oktanet.fi>
,
RT-kerho johtorengas, majuri (res) Kare Vartiainen <kare.vartiainen(at)blickle.fi>,